62Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

sesli site

Sesli site insanların internet ortamında birbirlerini tanımadan, aralarında herhangi bir bağ bulunmadan, sesli sitesi aracılığıyla “mikrofon” dâhilinde konuşularak yapılan sohbet biçimidir. Birçok sohbet çeşidinin en gelişmişi olarak bilinen “sesli chat” ülkemizde ise kullanımı büyük kullanım oranlarına sahiptir.

Bundan dolayı sohbet etmek isteyen kişiler, yeni bir arkadaşlık arayan ve bulmak isteyen insanlar ise genellikle seslisite ortamlarını ararlar ve genellikle kendilerine göre iyi bir sesli sohbet sitesi bulurlar ve bunun üzerinden sohbete başlarlar. Çünkü sesli chat’te sadece klavyede yazılanlar değil, düşücelerde sesle karşı tarafa aktarılır ve sohbet bu şekilde daha kolaylaşır.

Sesli sohbet birçok insanın tercih ettiği konuşma biçimine dönüşmüştür. Birçok kişiye göre ise sesli sohbet en önemli arkadaş edinebilme yöntemi gibi kolay iletişim yolu olarak akıllara yer etmiştir. Şöyle ki ses sayesinde bir insan kendisini diğer bir insana bile kolaylıkla âşık bile edebiliyorsa, sesli olarak karşı tarafa bir şeyler hissetmekle birlikte bir çok şeyin başlangıcı olabilmektedir. www.seslimola.com

Yazar : Black
06 Haz Per 14:13
395 Görüntüleme

Etiketler: sesli site ,


Gönder

Popüler Yorumlar