62Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat

Sesli Chat kullanımı çok zor gibi görünsede oldukça kolaydır. ilk kez bu platformlara katılmaya başlıyan bay ve bayan kullanıcılar herkesin genel odalarda sesli ve kameralı sohbet ettiğini görünce seslichat sitelerinin çok karışık saçma sapan olduğunu düşünmüşlerdir. fakat sandığınız gibi bir ortam değildir eğlenmesini ve sabır etmesini bilirseniz çok iyi vakit geçirebileceğiniz ortamdır.

Seslichat Nasıl Kullanılır?

SpeakyChat Tabanlı olup Activex eklentisi bulunan yüklemesi 5 veya 10 saniye süren bir yazılımdır. henüz mobil, tablet, chrome, gibi yazılımlar için güncelleme gelmemiştir. sizler opera internet explorer firefox mozilla gibi yazılımlar ile Activex i kurduğunuzda girebilirsiniz.

Seslichat Sitelerindeki Görevler ve Yetkiler?

Sesli sitelerde görevli, yetkili olmak isterseniz öncelikle sitede kalma süreniz yüksek olması gerekir ve seslisite seslimola.com içerisinde aktif rol oynamalısınız tek başınıza bir odada kendiniz çalıp kendiniz dinlerseniz görevli olmanız biraz zordur hani olsanız bile yetkinizi kısa sürede geri alabilirler.

Seslichat Görev Rütbeleri

User

Vip

Operatör

Admin

CoAdmin

SüperAdmin

ChatAdmin

Sohbet Hakimi

Agent

SuperMaster

WebMaster

SuperVisor

Queen

King

Owner

Staff1 ( Özel Rütbe )

Staff2 ( Özel Rütbe )

Root ( Özel ve En Yüksek Yetkili )

Staff 3 ( Özel Rütbe )

Staff 4 ( Özel Rütbe )

Staff 5 ( Özel Rütbe )

Sesli Chat Özel görevli ve yetki listesi bu şekildedir. Bu  20, 21, 22 civarlı Yetki (Rütbe) SesliChat yönetimi Tarafından kullanılır.